O NAS

O nas

Jesteśmy podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w oparciu o Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 15246/99.

Swoją działalność prowadzimy od 2000 roku.

Zgodnie z przepisami prawa, w celu zapewnienia bezpieczeństwa merytorycznego i finansowego klientów, działalność nasza objęta jest ochroną ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonych usług.

Oferujemy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe oraz obsługę kadr i wynagrodzeń dla podmiotów działających w różnych formach organizacyjno-prawnych. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne oraz podmioty prawa handlowego.

Pomagamy w rejestracji nowej działalności gospodarczej. Doradzamy w zakresie wyboru formy organizacyjnej, sposobu opodatkowania działalności i innych problemów mając na uwadze planowaną specyfikę działalności klienta.

Staramy się zapewnić każdemu klientowi wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu problemów organizacyjnych i podatkowych występujących w trakcie prowadzonej działalności. Monitorując na bieżąco zmiany w przepisach prawnych oraz niezależne opinie ekspertów na temat przepisów już obowiązujących wskazujemy nowe rozwiązania pozwalające na optymalne wykorzystanie posiadanych kapitałów.

Reprezentujemy również naszych klientów w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

W swojej działalności wykorzystujemy sprawdzone komputerowe systemy finansowo-księgowe firmy INSERT.

Nasze usługi nie zawierają żadnych ukrytych opłat.

Oferujemy sprawne i rzetelne wykonywanie powierzonych nam obowiązków, poufność przekazywanych informacji oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Doświadczenie

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami